Zave
O NAS

Zadowoleni klienci, mniejsze rachunki za energię i mniejszy wpływ na klimat

Koncentrujemy się na dostarczaniu energooszczędnych rozwiązań klimatycznych i dedykowanych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej jak największej liczbie osób. Tworzymy rozwiązania zużywające jak najmniej energii i oferujące naszym klientom jak najwięcej korzyści.


Energooszczędne pompy ciepła powietrze-powietrze, powietrze-woda, gruntowe pompy ciepła i klimatyzatory służące ogrzewaniu. Wydajne klimatyzatory do chłodzenia. Domowe rozwiązania w zakresie energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej i ciepła. Inteligentne ładowarki do samochodów elektrycznych do nowoczesnego transportu osobistego.


DOKONYWANIE ZMIANY W TWOIM OTOCZENIU

Największy detalista w zakresie wewnętrznych rozwiązań klimatycznych w Europie Północnej

Każdego roku tysiące właścicieli domów otrzymują od nas energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania i  klimatyzacji pomieszczeń. Z dumą obsługujemy klientów w 8 krajach Europy.


Skupienie na wpływie. Nasze rozwiązania i produkty minimalizują zużycie energii i wpływ na środowisko bez kompromisów w zakresie wygody i komfortu. Nasze przedsiębiorstwo i nasi ludzie wdrażają tę samą zasadę zrównoważonego rozwoju w naszych działaniach biznesowych i usługach – od codziennych operacji po wysyłkę.


Skupienie na ludziach. Pompy ciepła, klimatyzatory, technologia słoneczna tworzą pozytywną zmianę dla swoich użytkowników i środowiska, ale ich wybór i zakup może być problematyczny. Na co dzień skupiamy się na tym, aby ten proces był przyjazny dla wszystkich, tak aby jak największa liczba osób stosowała rozwiązania oszczędzające energię.

 

Nasza przygoda rozpoczęła się w Szwecji w 1988 roku poprzez dostarczanie energooszczędnych rozwiązań grzewczych.  Aktualnie nasza oferta zawiera szeroką gamę inteligentnych rozwiązań energetycznych dla każdego nowoczesnego domu lub biura.


DLACZEGO MY

Szeroki wybór, świetne ceny, szybka obsługa klienta i wiele więcej

 • Najlepsze produkty

  Aby każdy znalazł to, co mu odpowiada, co lubi i czego potrzebuje.
 • Najlepsze ceny

  Aby każdy mógł znaleźć rozwiązanie na miarę swojego budżetu.
 • Łatwość użycia

  Aby każdy jak najszybciej znalazł to, czego potrzebuje.

 • Know-how

  Aby każdy otrzymał najlepszą poradę dotyczącą zakupu.
 • Dobra obsługa

  Aby każdy dzień dla każdego był lepszy.
 • Szybka dostawa

  By każdy otrzymał zamówione rozwiązanie jak najszybciej.