Zave

HAIER TAYGA Plus 35

Klimatyzatory serii TAYGA Plus to klasyczne i proste urządzenia, które posiadają minimalistyczną linię dzięki czemu łatwo je wkomponować do rożnego rodzaju pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Klimatyzatory TAYGA Plus oferują szereg standardowych funkcji takich jak komfortowy sen, funkcję inteligentne powietrze odpowiedzialną za automatyczne rozprowadzenie powierza w pomieszczeniu- do góry przy chłodzeniu i na dół przy grzaniu, kolejnymi funkcjami są łatwy montaż i cicha praca- nawet 20 dB, wszystko w atrakcyjnej cenie.

HAIER TAYGA Plus 35

 • Chłodzi pomieszczenie m²: 25-35
 • Dodatkowe ogrzewanie do 60 m²
 • SEER 6.1
 • SCOP 4.0
 • A++/A+
 • Funkcja samooczyszczania
 • Programator czasowy
 • Cicha praca
 • Precyzyjne osuszanie
 • Wbudowane WiFi
 • Czynnik chłodniczy R32
 • Sprężarka Highly
Cena2 989 zł
Cena wraz z instalacją od 4 939 zł
lub od58 złMiesięcznieCzytaj dalej
1
PrzeglądSzczegóły techniczneInstalacja
Wbudowany moduł WiFi

Standardowe wyposażenie obejmuje funkcję Wi-Fi umożliwiającą sterowanie z urządzeń mobilnych. Umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tableta z dowolnego miejsca. Ochłodzi lub nagrzeje pomieszczenie przed twoim powrotem do domu. 

Konditsioneerid
Self Clean samooczyszczanie

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.  Przegląd
Wbudowany moduł WiFi

Standardowe wyposażenie obejmuje funkcję Wi-Fi umożliwiającą sterowanie z urządzeń mobilnych. Umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tableta z dowolnego miejsca. Ochłodzi lub nagrzeje pomieszczenie przed twoim powrotem do domu. 

Konditsioneerid
Self Clean samooczyszczanie

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.  Szczegóły techniczne
SKU jednostki wewnętrznej
AS35TAMHRA-C
SKU jednostki zewnętrznej
1U35YEFFRA-C
Ogrzewanie
Moc grzewcza
3.4 (1.1 - 3.4) kW
Pobór mocy w trybie ogrzewania
1.0 (0.3 - 1.6) kW
COP
3.4
SCOP
4.0
Klasa energetyczna (przy ogrzewaniu)
A++
Min. tempertura zewnętrzna w trybie ogrzewania
-15 °C
Dodatkowa powierzchnia grzewcza do
60 m²
Ogrzewana powierzchnia do
40 m²
Chłodzenie
Wydajność chłodnicza
3.2 (1.0 - 3.2) kW
Pobór mocy w trybie chłodzenia
1.06 (0.3 - 1.5) kW
SEER
6.1
Klasa energetyczna (przy chłodzeniu)
A++
Czynnik chłodniczy
R32
Wymiary
Wymiary (jednostka wewnętrzna)
820x195x280 mm
Wymiary (jednostka zewnętrzna)
845x320x593 mm
Poziom hałasu (jednostka wewnętrzna)
19 - 37 dB(A)
Poziom hałasu (jednostka zewnętrzna)
50 dB(A)
Masa (jednostka wewnętrzna)
8.2 kg
Masa (jednostka zewnętrzna)
23.5 kg
Długość orurowania
20 m
Zintegrowane WiFi
Tak
Instalacja