Zave

Gwarancja najlepszej ceny

gwarancja najlepszej ceny zave.pl

Co to jest gwarancja najlepszej ceny?


Gwarancja najlepszej ceny to obietnica, że ​​kupujący zawsze otrzyma najlepszą cenę na produkty oznaczone „Gwarancja najlepszej ceny” ze sklepu internetowego zave.pl.


Oznacza to, że jeśli w momencie dokonywania zakupu w sklepie zave.pl można znaleźć identyczny produkt w niższej cenie w sklepach detalicznych i sklepach internetowych działających w Polsce , zave.pl zobowiązuje się do złożenia jeszcze lepszej oferty dla kupującego. Nasza zniżka w stosunku do oferty konkurencyjnej wynosi minimum 3% (-135 zł przy zakupie za 4500 zł).


Musi to być oferta dająca się zweryfikować, która powinna być dostępna również dla innych nabywców.


Aby otrzymać ten rabat, złóż nam konkurencyjną ofertę drogą mailową (kontakt@zave.pl) lub poinformuj telefonicznie (tel.+48 732 123 393). Zajmiemy się tym niezwłocznie (w dni powszednie 9:00–17:00).

 

Warunki gwarancji najlepszej ceny od 01.02.2021 r.


  • Gwarancja najlepszej ceny obowiązuje w sklepie internetowym zave.pl.
  • Obszarem obowiązywania gwarancji najlepszej ceny jest Rzeczpospolita Polska. 
  • Aby zagwarantować najlepszą cenę, porównywalne towary muszą być identyczne, z tym samym kodem produktu, nowe i w nieotwartym opakowaniu.
  • Podstawą gwarancji najlepszej ceny jest towar faktycznie dostępny w polskich sklepach. Gwarancja najlepszej ceny nie dotyczy produktów sprzedawanych na zamówienie lub których sprzedaż dobiegła końca. Kupujący musi udowodnić na podstawie informacji uzyskanych z cennika lub strony internetowej innego przedsiębiorcy, że w innym miejscu cena jest niższa.
  • O gwarancję najlepszej ceny można poprosić tylko przed zakupem.
  • Cena porównywalna to cena produktu w momencie sprawdzenia ceny przez zave.pl w innym miejscu.
  • Gwarancja najlepszej ceny nie obejmuje ograniczonych ofert innych handlowców, próbek, produktów zwróconych przez kupującego, produktów używanych, błędów cenowych.
  • Gwarancja najlepszej ceny nie obejmuje usług związanych z towarem.

Wsparcie klienta
Gwarancja najlepszej ceny