Zave

Formy Płatności

Przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności przelewy24.pl, obsługiwany przez firmę PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedającego potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedającego informacji z systemu PayPro o dokonaniu płatności przez Klienta) 


Kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic), płatność obsługiwana przez firmę PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia w Sklepie Internetowym oraz po otrzymaniu od PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy informacji o pozytywnym zakończeniu przeprowadzonej płatności). 


Sysem ratalny – Platforma Finansowa – PlatformaFinansowa.PL - oznacza domenę PlatformaFinansowa.PL do której wszelkie prawa posiada "Platforma" Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000386890. System ratalny oraz leasing dostarczany przez Platformę Finansowy jest produktem Santander Consumer Bank. Okres kredytowania 60 miesięcy, RRSO 11,69%. 


Odroczenie płatności Paywerk - płatności kartą, które pochodzą z gotowego rozwiązania kup teraz, zapłać później: - Kup teraz, zapłać później – płatność w ciągu 30 dni od zakupu. - Zapłać w 3 ratach płatność w 3 ratach. Pierwsza płatność realizowana jest w trakcie składania zamówienia w kasie, druga za 30 dni, a końcowa za 60 dni.